کد خبر: 175243 A

از سوی هیات رئیسه مجلس قرائت شد:

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران به وزیر کشور در مورد وضعیت نابسامان تقسیمات کشوری در تهران و به وزیر اقتصاد و دارایی و ورزش و جوانان درباره توقف پرداخت وام ازدواج تذکر داد.

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد.

به گزارش ایلنا، حسین سبحانی نیا تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را درجلسه علنی امروز مجلس قرائت کرد که این تذکرات به شرح ذیل است:

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد به وزیر ورزش و جوانان در خصوص عدم توجه جدی و نبود خروجی مناسب تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های مرتبط به بخش جوانان در وزارت ورزش و جوانان و نیز به وزیر علوم در خصوص تغییر زودهنگام سرپرستان دانشگاه تهران تذکر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر به وزیر صنعت جلوگیری از تعطیلی معدن طلای موته تذکر داد.

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران به وزیر کشور در مورد وضعیت نابسامان تقسیمات کشوری در تهران و به وزیر اقتصاد و دارایی و ورزش و جوانان درباره توقف پرداخت وام ازدواج تذکر داد.

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان به وزرای کشاورزی و صنعت در خصوص جلوگیری از افزایش قیمت کالاها از طریق برنامه‌ریزی لازم برای ارتقای بهره‌وری تذکر داد.

رجبی نماینده مردم مینودشت به وزیر نیرو تسریع در آبرسانی به روستاهای شهرستان های کلاله و به وزیر راه وشهرسازی تسریع در برقراری پرواز فرودگاه کلاله و تسریع در ساماندهی نقاط حادثه خیز سه راهی کلاله تذکر داد.

رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی‌آباد در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار توجه به خسارات ناشی از سیل هفته گذشته در استان گلستان شد.

مقیمی نماینده مردم بهشهر به وزیر جهاد کشاورزی تسریع در پرداخت خرید کلزای کشاورزان شهرستان بهشهر توسط تعاونی روستایی مازندران تذکرداد.

کوچکی نژاد نماینده رشت به رئیس جمهور علت عدم توجه به محیط زیست و انباشت زباله دربرخی مناطق رشت تذکر داد.

موسوی نژاد نماینده دشتستان به وزیر جهاد کشاورزی عدم توجه به کشاورزان و خرید خرمای نخل داران تذکر داد.

بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه به رئیس جمهور تاثیرمنفی هدفمند سازی یارانه ها بر وضعیت گلخانه های استان تذکر داد.

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت به وزیر راه و شهرسازی در مورد دقت بیشتر و تسریع در اعلام پیش‌بینی وضع هوا به منظور جلوگیری از خسارت بیشتر جانی و مالی به مردم تذکر داد.

سبحانی نیا نماینده مردم نیشابور وفیروزه به وزیر کشور تعیین تکلیف ارتقاء ۳ بخش میان جلگه، زبرخان وسرولایت نیشابور به شهرستان تذکر داد.

علی پور و جهانگیرزاده به وزیر نیرو درباره عملکرد ضعیف و بی توجهی رئیس سازمان آب منطقه ای آذربایجان غربی تذکر دادند.

نوری نماینده مردم شوش دانیال به وزیر کشور علت تاخیر درشهری شدن روستاهای سید عباس، میثم تمار، هفت تبه و شهرک بهرام تذکر داد.

بیرانوند نماینده بروجرد به رئیس جمهور تسریع در رسیدگی به وضعیت تقسیمات کشوری شهرستان اشترینا تذکر داد.

رستمیان نماینده دامغان به وزیر کشور ضرورت جلوگیری کامل و برخورد کامل با دزدی دام واحشاء از دامداران تذکرداد.

سلطانی و خان محمدی نماینده مردم رزن و ابهر در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار صدور دستور در رعایت قانون و عدالت در افزایش حقوق کارکنان دولت شدند.

ازدواج افزایش قیمت اقتصاد جهاد کشاورزی دولت فرودگاه نماینده مردم تهران ورزش و جوانان وزیر کشور کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر