کد خبر: 175086 A

در پیامی؛

بی‌تردید این انتخابات به ویژه حضور چشمگیر مردم در پای صندوق‌های رأی علی‌رغم تهدیدهای گروه‌های تروریستی، رویداد بین‌المللی و منطقه‌ای بسیار مهمی بود که توانست معادلات سیاسی را به نفع مردم مقاوم سوریه و محور مقاومت تغییر دهد

رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی انتخاب مجدد بشار اسد را به عنوان رئیس جمهور سوریه تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای بشار اسد

رئیس‌جمهور محترم جمهوری عربی سوریه

السلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

با کمال خرسندی مایلم برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب جنابعالی را به‌عنوان رئیس‌جمهور، جمهوری عربی سوریه صمیمانه تبریک گویم.

بی‌تردید این انتخابات به ویژه حضور چشمگیر مردم در پای صندوق‌های رأی علی‌رغم تهدیدهای گروه‌های تروریستی، رویداد بین‌المللی و منطقه‌ای بسیار مهمی بود که توانست معادلات سیاسی را به نفع مردم مقاوم سوریه و محور مقاومت تغییر دهد و یأس دشمنان ملت سوریه را در پی داشت. رأی مردم سوریه به جنابعالی رأی به پایداری و مقاومت در برابر تروریزم بود و این پیام را در بر دارد که هرگونه راه‌حلی برای خاتمه بحران کنونی در سوریه تنها از طریق گفت‌وگوهای ملی و براساس خواست و اراده مردم مقاوم این کشور ممکن خواهد بود.

بار دیگر ضمن تبریک انتخاب جنابعالی، از خداوند منان موفقیت روزافزون و سربلندی‌تان، سعادت و بهروزی دولت و ملت کشور دوست و برادر سوریه را مسئلت دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

اسد رئیس جمهور انتخابات بشار اسد جمهوری اسلامی ایران دولت رئیس جمهور سوریه سوریه عنوان رئیس جمهور گروه های تروریستی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر