کد خبر: 165261 A

کریمی قدوسی:

آقای روحانی مراقب باشید که اگر از اصول و آرمان ها عبور کنید آن زین مرکب را از زیر پای شما خواهند کشید و می دانید که سوار بر مرکب بدون زین صاحب مرکب را به زمین خواهد زد و استخوان هایش خورد خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نباید قوه مجریه و در رأس آن رئیس جمهور پای خود را گلیمشان بیشتر دراز کنند، چرا که در این شرایط ملت آن گلیم را از زیر پای شما خواهند کشید.

به گزارش ایلنا، جواد کریمی قدوسی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی گفت: ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است آقای روحانی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری شما در پایان حکم مقام معظم رهبری آنگونه که فرموده اند بدیهی است که آن رأی و این تنفیذ تا هنگامی است که ایشان به تعهد در پیمودن صراط مستقیمی که تاکنون در پیش داشتند یعنی آرمان های نظام اسلامی و دفاع از حقوق ملت و ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران پایبند باشند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری در چندین سخنرانی در فرازهایی فرمودند که من به مذاکرات خوشبین نیستم اما مخالفتی نمی کنم. در مشهد فرمودند که بنده همچنان به این مذاکرات خوشبین نیستم اما فکر نمی کنم که این مذاکرات آن نتیجه ای که ملت ایران در انتظار آن هستند را به دست بیاورد لازم است ملت بیدار باشند و بدانند چه اتفاقی افتاده است.

وی ادامه داد: جناب آقای روحانی در گزارش اخیر شما در صدا و سیما اینگونه از آرمان های انقلاب عبور شد آنجا که گفتید خوشبینی و بدبینی در دنیای سیاست معنی ندارد و باید واقع بین باشیم با شناختی که از دنیا و مسئله دارند بدبین نیستم، اگر قرار است چوب حراج به آرمان های انقلاب بزنید جا دارد که خوشبین باشید.

کریمی قدوسی تصریح کرد: در حماسه سیاسی ۲۴ خرداد مردم با رأی خود مرکب قوه مجریه را زین کردند و به شما اذن دادند که سوار بر این مرکب شوید تا به اهداف عالیه ای که همان آرمان های انقلاب اسلامی است با ایستادگی در برابر زورگویان برسید. آقای روحانی مراقب باشید که اگر از اصول و آرمان ها عبور کنید آن زین مرکب را از زیر پای شما خواهند کشید و می دانید که سوار بر مرکب بدون زین صاحب مرکب را به زمین خواهد زد و استخوان هایش خورد خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نباید قوه مجریه و در رأس آن رئیس جمهور پای خود را گلیمشان بیشتر دراز کنند، چرا که در این شرایط ملت آن گلیم را از زیر پای شما خواهند کشید.

آرمان های انقلاب اسلامی حقوق زمین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری ملت ایران نظام اسلامی ولایت فقیه ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر