کد خبر: 165253 A

تمیمی در تذکری مطرح کرد؛

روز یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه سال جاری تصادفی در شادگان در مسیر روستای سوده به جهانگیری رخ داد و باعثمرگ سه جوان از یک خانواده روستایی شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس وزارت راه و شهرسازی را در مرگ سه جوان که در مسیر روستای سوده به جهانگیری جان خود را از دست دادند مقصر دانست و گفت: استاندارد نبودن جاده علت این تصادف و مرگ سه جوان بود.

به گزارش ایلنا، عبدالله تمیمی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: روز یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه سال جاری تصادفی در شادگان در مسیر روستای سوده به جهانگیری رخ داد و باعثمرگ سه جوان از یک خانواده روستایی شد.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی افزود: استاندارد نبودن جاده علت این تصادف و مرگ سه جوان بود.

وی با بیان اینکه پدر و مادر این سه فرزند در مرز جنون قرار دارند و مردمان روستا نگران فرزندانشان هستند که در تصادف بعدی نوبت چه کسی است گفت: آقای وزیر آیا اگر انگشت فرزندتان زخمی شود هفته ها خود و خانواده تان عزا نمی گیرید؟

این عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه این خانواده به دلیل اهمال وزیر و معاونانش مصیبت زده شده اند گفت: شما برای اخذ رأی در مجلس اعلام کردید که توجه ویژه ای به بهبود جاده های روستایی خواهید داشت تا تصادفات و مرگ و میر کاهش یابد.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی را در مرگ این سه جوان مقصر می دانم و خونشان بر گردن این وزارتخانه است از این رو هر چه سریعتر اعتبار لازم برای بهبود و بازسازی این جاده اختصاص دهد.

استاندارد پدر و مادر تصادف جاده خانواده کمیسیون انرژی وزارت راه و شهرسازی وزارتخانه جوان جهانگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر