کد خبر: 165251 A

نماینده مردم آزادشهر و رامیان:

علی‌رغم آنکه دولت وعده داد تا تولید در جامعه به جریان افتد، اما شاهد رکود در بازار هستیم و هنوز اقدامی برای رفع بیکاری صورت نگرفته است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: وضعیت بهداشتی در این استان مطلوب نیست و از وزیر بهداشت می‌خواهم قبل از سفر به این استان وضعیت راه‌اندازی بیمارستان آزادشهر را فراهم کند.

به گزارش ایلنا، رضا صابری در نشست امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن عرض تبریک به مناسبت روز کارگر و روز معلم افزود: بعد از بخشنامه‌ای که از سوی وزارت آموزش و پرورش به استان‌ها ارسال شده نگرانی جدی را در بین مربیان و معلمان پیش‌دبستانی ایجاد کرده و باعثشده بسیاری از مربیان نگران آینده خود باشند، بنابراین از وزیر آموزش و پرورش می‌خواهیم واقعیت‌های این کار را بیان کند تا به صورت شفاف مشخص شود اطلاعاتی که از مربیان پیش‌دبستانی اخذ می‌کنند چه نتیجه‌ای در بر دارد.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: از وی درخواست دارم که مجموعه ورزشی آزادشهر را افتتاح کند؛ متاسفانه بعد از دو سال هنوز هیچ اقدام اجرایی و اعلام اعتبار لازم برای این مجموعه انجام نشده است.

وی در تذکری خطاب به وزیر بهداشت و درمان تاکید کرد: در خبرها بود که دکتر هاشمی سفری به استان گلستان خواهند داشت؛ متاسفانه وضعیت بهداشتی در این استان مطلوب نیست و از وزیر بهداشت می‌خواهم قبل از سفر به این استان وضعیت راه‌اندازی بیمارستان آزادشهر را فراهم کند.

صابری در تذکر دیگری به دولت نسبت به بیکاری جوانان هشدار داد و تصریح کرد: علی‌رغم آنکه دولت وعده داد تا تولید در جامعه به جریان افتد، اما شاهد رکود در بازار هستیم و هنوز اقدامی برای رفع بیکاری صورت نگرفته است.

استان گلستان بهداشت و درمان بیکاری بیمارستان جامعه دولت مجلس شورای اسلامی وزارت آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش وزیر بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر