کد خبر: 164472 A

وزرای آموزش و پرورش و علوم تحقیقات و فناوری به منظور بررسی نتایج سفر اعضای کمیسیون به استان سیستان و بلوچستان و همچنین برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان، مهمان جلسات این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواهند بود.

وزرای آموزش و پرورش و علوم تحقیقات و فناوری(فانی و فرجی‌دانا) این هفته به منظور بررسی نتایج سفر اعضای کمیسیون به استان سیستان و بلوچستان و همچنین برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان، مهمان جلسات این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ارائه گزارش عملکرد جامعةالمصطفی العالمیه، بررسی طرح یک فوریتی سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تکمیلی و همچنین ادامه مباحثمرتبط با اقتصاد مقاومتی با حضور معاونان پژوهشی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم تحقیقات و فناوری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت علمی رئیس‌جمهور از دیگر موضوعاتی است که اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برای هفته آینده در دستور کار خود دارند.

همچنین در هفته آینده، هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تشکیل جلسه خواهد داد.

آموزش و پرورش آموزش و تحقیقات مجلس استان سیستان و بلوچستان اقتصاد مقاومتی دانشجو رئیس جمهور شورای اسلامی علوم تحقیقات و فناوری کار و رفاه اجتماعی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر