کد خبر: 157585 A

رییس جمهور در دیدار با نمایندگان مطرح کرد؛

رییس جمهور از نمایندگان خواست با یاری دولت مشکلات نظام سلامت را در سال ۹۳ کاهش دهیم و در همین زمینه و در نخستین اقدام باید چتر بیمه را بر روی تمام آحاد جامعه گسترش دهیم.

نماینده مردم اردبیل ثمین، نیر و سرعین از برگزاری دیدار امروز نمایندگان مجلس با رئیس جمهور خبر داد و ابراز کرد: رییس جمهور اظهار امیدواری کرد با حسن اجرای صحیح قانون شاهد حل مسئله بیمه همگانی و تامین سهم درمان در بودجه ۹۳ باشیم.

کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره دیدار نوروزی نمایندگان مجلس با رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری، گفت: این دیدار که با حضور ۱۴۰ تا ۱۵۰ نفر از نمایندگان و سایر مسئولان کشوری برگزار شد، بیشتر با موضوع تبریک سال نو، تاکید بر حل مشکل بیمه همگانی و تحقق شعار سال صورت گرفت.

وی در تشریح سخنان روحانی اظهار کرد: رییس جمهور اظهار امیدواری کرد با حسن اجرای صحیح قانون شاهد حل مسئله بیمه همگانی و تامین سهم درمان در بودجه ۹۳ باشیم.

پیرموذن ادامه داد: رییس جمهور از نمایندگان خواست با یاری دولت مشکلات نظام سلامت را در سال ۹۳ کاهش دهند و در همین زمینه و در نخستین اقدام باید چتر بیمه را بر روی تمام آحاد جامعه گسترش دهیم.

نماینده مردم اردبیل ثمین، نیر و سرعین به بخش دیگری از سخنان روحانی اشاره کرد و گفت: در این دیدار رئیس جمهور درباره تلاش دو قوه اجرایی و قانونگذاری کشور برای تحقق شعار سال ۹۳ سخنانی ایراد کرد و گفت ایرانیان با فرهنگ غنی و پیشرفته خود می‌توانند کمک بزرگی به تحقق اقتصاد مقاومتی کنند.

بودجه جامعه دولت دولت و مجلس سال نو سلامت قانون مشکلات نمایندگان مجلس نهاد ریاست جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر