کد خبر: 151979 A

قاضی پور:

با این قانون نوسازی مناطق فرسوده کند می‌شودو با توجه به اینکه ما روی کمربند زلزله قرار داریم این کار ضرر زیادی به ما وارد می‌کند.

نماینده مردم ارومیه تاکید کرد: با این قانون نوسازی مناطق فرسوده کند می‌شودو با توجه به اینکه ما روی کمربند زلزله قرار داریم این کار ضرر زیادی به ما وارد می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نادر قاضی پور در پیشنهاد حذف بند ۱۴ از لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم اظهار کرد: اگر این بند تصویب شود، معاملات به نوعی پیش می‌رود که گاهی مالیات‌ها به ۷۵ درصد می‌رسد و به همین خاطر فروشندگان و خریداران ترجیح می‌دهند که به جای معامله املاک با سند، به وسیله قول نامه این کار را انجام دهند و افراد سودجود از این قضیه استفاده می‌کنند.

وی افزود: از طرف دیگر با این قانون نوسازی مناطق فرسوده کند می‌شود. با توجه به اینکه ما روی کمربند زلزله قرار داریم این کار ضرر زیادی به ما وارد می‌کند.

نماینده مردم ارومیه خاطرنشان کرد: وقتی امام علی(ع) به مالک اشتر دستور می‌دهد که از مردم مالیات بگیرد به او می‌گوید که مالیات‌ها را به تدریج از مردم بگیر اما الان می‌خواهیم کاستی یک صد سال گذشته در بخش مالیات‌ها را یک ماهه جبران کنیم. مالیات خوب است اما نباید چنین فشاری بر مردم وارد شود.

مجلس شورای اسلامی قاضی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر