کد خبر: 138659 A

عراقچی در کمیسیون امنیت ملی:

عراقچی در جلسه عصر امروز با اشاره به پیشینه مذاکره هسته‌یی ایران در مسیر دستیابی به توافق اصلی و توافق برسر مسائل اجرایی گفت که هیچ یک از طرفین مذاکره توافق‌نامه اجرایی را منتشر نکرده‌اند.

معاون وزیر خارجه ایران با بیان این که منتشر نشدن توافق‌نامه مربوط به مراحل اجرای توافق ژنو به دلیل محرمانه بود آن نیست، توضیح داد: به دلیل غیررسمی بودن این توافق‌نامه، هیچ یک از دو طرف مذاکره ایران و ۱ + ۵، آن را منتشر نکرده‌اند.

به گزارش ایلنا، سید عباس عراقچی، مذاکره کننده ارشد هسته‌یی ایران با ۱ + ۵، امروز(سه‌شنبه) در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره مذاکرات ژنو با اعضای این کمیسیون به گفت‌وگو نشست و به سوالات آنان پاسخ داد.

پس این نشست نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد این جلسه گفت: عراقچی در جلسه عصر امروز با اشاره به پیشینه مذاکره هسته‌یی ایران در مسیر دستیابی به توافق اصلی و توافق برسر مسائل اجرایی گفت که هیچ یک از طرفین مذاکره توافق‌نامه اجرایی را منتشر نکرده‌اند.

ایران سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی وزیر خارجه توافق اجرایی مذاکره عراقچی ژنو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر