کد خبر: 138506 A

نماینده دشتستان:

نمایندگان بعضاً در زمان سرکشی به حوزه انتخابیه برای حضور در مراسم وعده می دهند اما با توجه به تاخیر زمان سرکشی به حوزه انتخابیه وعده نمایندگان عملی نمی‌شود و این بدقولی برای نمایندگان مجلس مناسب نیست.

نماینده مردم دشتستان در مجلس برای اختلال در زمان سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابیه به هیات رئیسه مجلس تذکر داد.

به گزارش ایلنا، سید مهدی موسوی نژاد در نشست علنی امروز - سه شنبه - مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به هیات رئیسه مجلس، گفت: نمایندگان در زمان سرکشی به حوزه انتخابیه برنامه ریزی می کنند اما با تصمیم مجلس به یکباره هفته سرکشی به حوزه انتخابیه به تعویق می افتد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان بعضاً در زمان سرکشی به حوزه انتخابیه برای حضور در مراسم وعده می دهند اما با توجه به تاخیر زمان سرکشی به حوزه انتخابیه وعده نمایندگان عملی نمی‌شود و این بدقولی برای نمایندگان مجلس مناسب نیست.

وی خواستار شد تا سرکشی به حوزه انتخابیه طبق روال صورت گیرد.

موسوی‌نژاد در تذکری به وزیر کشور گفت: متاسفانه اعتبار مناسب از سوی سازمان شهرداری‌ ها و دهیاری های کشور به شهرداری‌ های دشتستان اختصاص نیافته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم همچنین در تذکری به وزیر بهداشت گفت: بیمارستان ۲۲۷ تختخوابه ۱۷ شهریور در سال‌های گذشته تعطیل شده است و یک بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی ایجاد شده؛ علی‌رغم دستور وزیر بهداشت اما معاون وی در گسترش تختخواب های این بیمارستان تعلل می‌کند.

وی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش نیز گفت: متاسفانه سابقه کار معلمان حق التدریس دشتستان که تبدیل وضعیت شده‌اند محاسبه نشده است به طوری که برخی از فرهنگیان ۱۰ ساله سابقه کار دارند، اما در تبدیل وضعیت تنها ۲ سال برای آنها سابقه کار منظور شده است که وزیر آموزش و پرورش باید این مشکل را برطرف کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خرما همچنان در دست نخل‌کاران مانده است، افزود: وزارت جهاد کشاورزی هر چه سریعتر نسبت به تعیین قیمت توافقی اقدام کند تا نخل‌کاران بتوانند خرمای خود را به فروش برسانند.

بیمارستان خرما شهرداری مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس نماینده مردم در مجلس وزارت جهاد کشاورزی وزیر آموزش و پرورش وزیر بهداشت وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر