کد خبر: 117315 A

حیدر‌پور به ایلنا خبر داد؛

ر دولت پاکستان نخواهد به توافقنامه‌ای میان ایران و پاکستان در استرداد مجرمین عمل کند بداند که ایران این قدرت را دارد که در خاک و پایتخت پاکستان افراد ترورسیت را دستگیر و به مراجع قانونی در ایران تحویل دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی از اعلام اسامی و آدرس تروریست‌های گروهک جیش العدل به دولت پاکستان خبر داد.
عوض حیدر‌پور شهرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در مورد ترویست‌های حادثه سراوان گفت: سلفی‌های پاکستان با شرکت در کلاس‌های درس وهابی‌ها گروهک تکفیری را درست کرده‌اند که از داخل این گروهک‌ها جندی شیطان وجیش العدل خارج می‌شوند.
وی افزود: سرکرده گروهک جندی شیطان «عبدالمالک ریگی» توسط سربازان گمنام دستگیر و و تحویل مقامات قضایی برای اجرای عدالت گردید.
این نماینده مجلس در ادامه بیان کرد: در جمعه هفته گذشته ۱۵ نفر از سلفی‌ها تکفیری با راه اندازی گروهک جیش العدل در زمان تعویض پست یک پادگان مرزی تعدادی از عزیزان ما را به شهادت رساندند و به پاکستان متواری شده‌اند.
حیدر‌پور شهرضایی تصریح کرد: ایران توانسته است که نام این ۱۵ نفر تروریست تکفیری را پیدا کند و حتی آدرس و نام کوچه و خیابان آن‌ها را شناسایی و در اختیار دولت پاکستان قرار داده تا دولت پاکستان این افراد را دستگیر و طبق موافقتنامه‌ای میان ایران و پاکستان در استرداد مجرمین منعقد شده است برای رسیدگی بیشتر تحویل ایران دهد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر دولت پاکستان نخواهد به توافقنامه‌ای میان ایران و پاکستان در استرداد مجرمین عمل کند بداند که ایران این قدرت را دارد که در خاک و پایتخت پاکستان افراد ترورسیت را دستگیر و به مراجع قانونی در ایران تحویل دهد.

ایران ایران و پاکستان پاکستان پایتخت خاک دولت ریگی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گروهک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر