کد خبر: 117247 A

انتقاد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از دولت:

اظهارات نمایندگان بیانگر موضع مجلس نیست و کاملا اظهار نظر شخصی است / بین نمایندگان مجلس در خصوص مذاکرات هسته ای با رویکرد جدید دولت، هیچ تعارضی وجود ندارد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ضمن اعلام مخالفت مجلس با امضای پروتکل الحاقی از سوی گروه مذاکره کننده هسته ای ایران و ۵ + ۱، یکبار دیگر از عدم در جریان قرار دادن مجلس در موضوع تمامی مذاکرات هسته ای ابراز نارضایتی کرد.

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، در جدید ترین اظهار نظر خود درباره مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۵ + ۱، گفت: مجلس هر گونه ورود گروه مذاکره کننده هسته ای ایران به موضوع پروتکل الحاقی را غیر قانونی می داند و این موضوع باید از فیلتر مجلس عبور کند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم، در پاسخ به این پرسش که مجلس در ابتدا با مذاکرات هسته ای ایران موافق بود، اما چرا در حال حاضر یک ناهماهنگی در بین نمایندگان مجلس بر سر مذاکرات هسته ای به وجود آمده است، بیان داشت: اظهارات نمایندگان بیانگر موضع مجلس نیست و کاملا اظهار نظر شخصی است.

حقیقت پور در عین‌حال گفت: در بین نمایندگان مجلس در خصوص مذاکرات هسته ای با رویکرد جدید دولت، هیچ تعارضی وجود ندارد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به این پرسش که نحوه تعامل مجلس با دولت در طی یک ماه اخیر نسبت به دو ماه گذشته کاملا متفاوت شده است؟ اظهار داشت: این موضوع برداشت شما است و مجلس کاملا هم راستا با دولت در تعامل است.

ایران دولت رئیس مجلس کمیسیون امنیت ملی مجلس مجلس نهم مذاکرات هسته ای مذاکرات هسته ای ایران نمایندگان مجلس نماینده مردم هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر