کد خبر: 745422 A

معاون صمت مازندران خبر داد:

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون 9 هزار 150 واحدهای صنفی استان مورد بازرسی قرار گرفت .

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسین اصغرزاده صبح امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار کرد : از ابتدای بهمن 97 تا 11 فرودین 9 هزار و159 مورد بازرسی از واحدها ی صنفی صورت گرفت .

وی با اعلام اینکه 522 تن سیب و 308 تن پرتقال با قیمت مناسب توزیع شده است ، افزود: سه هزار و 200 تن گوشت سفید و 372 تن گوشت قرمز در سطح استان توزیع شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای طرح تا 11 فرودین 745 واحد متخلف شناسایی که 369 مورد نیز رسیدگی شده است.

اصغرزاده تعداد گزارش های مردمی را 413 مورد و تعداد گزارش مردمی رسیدگی شده را 369 مورد اعلام کرد.

وی گرانفروشی و عدم درج قیمت را بیشترین میزان تخلفات در این حوزه اعلام کرد و افزود : 160 بازرس فعال روزانه بر واحد صنفی نظارت می کنند.

اصغر زاده گفت: روز گذشته 365 واحد صنفی غرب مازندران مورد بازرسی قرار گرفت که از این تعداد 108 واحد متخلف شناسایی شد.

وی افزود: بر اساس برنامه صنعت ،معدن و تجارت مازندران مقرر شد تا در شهرهای غرب استان در هر شهری 10 واحد قصابی گوشت گرم با قیمت مصوب این سازمان ارائه کنند.

اصغر زاده ادامه داد:با تمهیداتی که از سوی  اداره صنعت، معدن و تجارت در جهت تسهیل خدمات سفر نوروزی  اتخاذ شد این سازمان آمادگی کامل  برای استقبال از مسافرین نوروزی به استان را دارد.

وی تصریح کرد: هم استانی های عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلفات اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، تقلب، عدم عرضه کالا و خدمات و ... می توانند موارد را به تلفن 124 اعلام نمایند.

 

بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت تلفن طرح نوروزی معاون واحد متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر