کد خبر: 745305 A

فرمانده پلیس راه مازندران :

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: به علت ریزش سنگ حاصل از بارش شدید باران محور هراز و کندوان در این استان از شب گذشته تاکنون مسدود است و سوادکوه تنها محور باز برای تردد به پایتخت کشور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سرهنگ علیرضا قدمی افزود: ریزش سنگ محور کندوان در حوزه استحفاظی استان البرز و در هزار نیز در محدوده سه راهی لاسم از شب گذشته این 2 محور اصلی مواصلاتی مازندران به پایتخت کشور را مسدود کرد. 

وی با بیان اینکه تا توقف بارش ها نمی توان عملیات پاکسازی را انجام داد ، گفت: رانندگانی که قصد عزیمت به تهران ردارند از محور سوادکوه در شهرستان قائمشهر استفاده کنند. 

به گفته او ریزش کوه در محور هراز شب گذشته به 6 خودرو خسارت وارد کرد و منجر به زخمی شدن سه سرنشین خودرو پژو پارس نیز شد که حال عمومی خوبی دارند. 

فرمانده پلیس راه مازندران گفت که در محور سوادکوه به دودانگه نیز ریزش کوه و سنگ تردد در این محور را مسدود کرده است . 

وی افزود: طبق گزارش راهداران بارش شدید باران و برخی مناطق برف در تمام محورهای اصلی و فرعی مازندران از منتهی الیه غرب تا شرق ادامه دارد و در مناطق کوهستانی شاهد پدیده مه گرفتگی و همچنی لغزنده بودن جاده هستیم . 

فرمانده پلیس راه مازندران تاکید کرد که 2 محور هراز و کندان تا توقف بارش ها بازگشایی نخواهند شد و مسافران و مردم در ابتدا و انتهای این 2 محور به انتظار ننشینند و از محور های جایگزین استفاده کنند. 

اداره کل هواشناسی مازندران اعلام کرد که با نفوذ جریان ناپایدار به استان از روز گذشته بارش باران تا سه شنبه هفته جاری در این خطه شمال کشور ادامه دارد.

 

پایتخت پژو پلیس راه جاده هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر