کد خبر: 744291 A

تا صبح امروز هشتم فروردین 98 ؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران از رتبه چهارم مازندران در ترددهای کشور بعد از استان‌های البرز، تهران و قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،احمد آفرین محمدزاده امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران ضمن اعلام باز بودن تمامی محورهای مازندران و جریان داشتن تردد در آن‌ها، اظهار کرد: آمادگی میزبانی از مسافران نوروزی را داریم.

وی به رانش راه‌های روستایی را به لحاظ اشباع خاک و شرایط خاص فنی بستر رودخانه‌ها و جنگل‌ها اشاره کرد و از وقوع 300 رانش در محورها خبر داد که ادامه‌دار نیز هست.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران ضمن اعلام رتبه چهارم مازندران از کل ترددهای کشوری بعد از استان‌های البرز، تهران و قزوین گفت: تا ساعت 8 صبح امروز مجموع ترددهای ثبت شده در مازندران 21 میلیون و 311 هزار و 19میلیون آن درون‌‌استانی بوده است.

وی مجموع تردد ثبت شده در 6 محور مواصلاتی استان را یک میلیون و 982 هزار تردد اعلام کرد که یک میلیون و 100 هزار مورد آن ورود به استان و 882هزار آن تردد خروج از استان بوده است.

محمدزاده ضمن اشاره به اسکان 217 هزار خودرو در مازندران، گفت: 94 درصد ترددها را خودروهای سواری به خود اختصاص داده‌اند.‍

طبق گفته محمدزاده محور کندوان 11 درصد، محور چابکسر و رامسر 30 درصد، گلوگاه 21 درصد، هراز 17 درصد، فیروزکوه 19 درصد و کیاسر 2 درصد کل تردد را به خود اختصاص داده‌اند.

 

استان مازندران جنگل خاک راهداری و حمل و نقل جاده مسافران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر