کد خبر: 728869 A

فرماندار بهشهر :

هادی خنجری گفت: مسوولان اقلام مورد نیاز و تامین مایحتاج عمومی مردم در پایان سال و شب عید را به نحو مطلوب مدیریت کنند و نظارت کامل در بازار انجام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هادی خنجری شامگاه شنبه در جمع مدیران این شهرستان افزود: دشمنی دشمن با انقلاب ما که برخواسته از اراده مردم و ارزشهاست مخالف است.

وی اظهار کرد: دشمن به فکر بی بندوباری و کمرنگ کردن ارزشهاست و می خواهند ما دست از ایمان خود برداریم.

فرماندار بهشهر گفت: چهل سال عملکرد ملت ایران قابل مقایسه با انقلاب های دیگر دنیا نیست و ملت ما در آزادی، استقلال و عزت است.

خنجری، آرمان ملت ما را آرمانی الهی دانست که منتظر موعود است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن خاطر نشان کرد: جنگ اقتصادی افسانه نیست؛ جنگی است که توسط دشمن به راه انداخته شده و باید با صبر و بردباری در ادامه راه انقلاب از این جنگ روسفید خارج شویم.

نماینده عالی دولت اضافه کرد: کوتاهی در امور محوله مسوولان، خیانت به خون شهداست و پست ها امانتی در اختیار ماست.

خنجری گفت: علت همه گرانی ها و مشکلات، جنگ اقتصادی نیست و در این بخش باید ورود جدی داشته باشیم.

وی گفت: برای پایش قیمت ها ارزیابی هفتگی و دوره ای توسط همکاران فرمانداری انجام می شود و قیمت های بازار باید مدیریت شود.

خنجری ادامه داد: در برخی موارد کوتاهی کردیم و باید مایحتاج عمومی مردم مدیریت شود و طوری نشود که کالاهایی که با یارانه وارد می شوند؛ سر از جای دیگر در بیاورند.

وی افزود: مردم ما در همه شرایط جلوتر از ما حرکت می کنند و شایسته نیست در چنین شرایطی با مشکلات معیشتی، دست و پنجه نرم کنند.

خنجری گفت: برنامه ریزی لازم برای تامین مایحتاج عمومی شب عید انجام شد و نظارت کامل در بازار انجام می شود و نگرانی وجود ندارد.

 

شب عید گرانی یارانه بهشهر برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر