کد خبر: 722933 A

به همت کارگروه روستایی و عشایری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، زنگ انقلاب روستایی در روستای قره تپه بهشهر نواخته شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زنگ انقلاب روستایی مازندران، امروز شنبه، ساعت 9 و 33 دقیقه همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به ایران با حضور امام جمعه بهشهر و ائمه جماعات تشیع و تسنن، فرماندار شهرستان بهشهر، رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران و جمعی از مسئولان استانی و محلی و قشرهای مختلف مردم در روستای قره تپه بهشهر بعنوان روستای نماد وحدت شیعه و سنی مازندران نواخته شد.

نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران در این مراسم با گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی با خون شهدای ارزشمند این خاک و میهن به این جایگاه رفیع رسیده است و دسیسه های دشمنان بر ملت ما کارساز نیست.

حجت الاسلام محمد فلاح افزود: وجه تمایز انقلاب ما با انقلاب های دیگر جهان در اسلامیت آن است که مردم جمهوری را همراه با اسلامی بودن آن پذیرفتند.

وی با اعلام اینکه امروز انقلاب اسلامی ایران در اوج بالندگی در جهان است؛ یادآور شد: باید توانمندی های مختلف ایران به جهانیان نشان داده شود و همه ما باید در تبیین دستارودهای انقلاب تلاش کنیم.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران در طول چهل سال گذشته، وحدت بین مذاهب را ایجاد و ماهیت اسلامی خود را حفظ کرده است و باید در ادامه راه این انقلاب هم با حفظ وحدت بر مکر و نیرنگ های دشمنان نائل شد.

 

امام جمعه انقلاب ایران بهشهر رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر