کد خبر: 700049 A

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه استان نیازمند همدلی با استاندار مازندران است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی ضمن آنکه محمد اسلامی استاندار پیشین مازندران را مدیری جهادی و به دور از حاشیه‌ها برشمرد، اظهار امیدواری کرد که با وفاق و همدلی به استاندار جدید مازندران در مسیر توسعه استان کمک شود.

شاعری افزود: برون رفت از بیکاری، زیرساخت‌های گردشگری، حل گره‌های شبکه حمل و نقل، پسماند، ایجاد منطقه آزاد و نیز موضوع انتقال آب دریای خزر از جمله مسائل استان است که نیاز به حل شدن دارد.

ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مازندران با چالش های فراوانی همچون بیکاری، پسماند، حمل و نقل، راه و دریا مواجه است گفت: مازندران کمترین بهره را از دریا گرفته است و مشکلات باید با همت مسئولان به جایگاه مطلوب برسد.

اسماعیلی نماینده نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در شورای اداری و آئین تکریم و معارفه استاندار مازندران دست‌یابی استاندار پیشین به جایگاه وزارت و نیز استاندار شدن معاون سیاسی استانداری را مرهون حرکتی همدلانه همراه با هم‌افزایی و اتحاد برشمرد و اظهار داشت: جناب آقای اسلامی با مشکلات مازندران آشناست و در بخش مسکن و راه حامی استان خواهد بود.

رضیان نیز در این آیین با اشاره به اینکه علی‌رغم غیربومی بودن استاندار پیشین مازندران، مردم استان به او علاقمند بودند و همه مدیران باید چنین رفتار کنند، گفت: مهندس اسلامی در این یک سال به شناخت خوبی از استان دست یافت و حضور او در تمامی نقاط استان نشان از اشرافیتش از استان داشت.

نماینده مردم سوادکوه و قائمشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های راه و شهرسازی مازندران ضعیف است از او خواست در این زمینه مساعدت داشته باشد.

 

حمل و نقل گردشگری مجلس شورای اسلامی مشکلات وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر