کد خبر: 690616 A

با وجود اخذ تمامی مجوز های لازم؛

جلوگیری از فعالیت دفاتر اسنپ حتی قبل از شروع بکار خود در استان مازندران ادامه دارد و بعد از بابل، حالا نوبت به دفتر آمل رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا،جلوگیری از فعالیت دفاتر اسنپ حتی قبل از شروع بکار خود در استان مازندران ادامه دارد و بعد از بابل، حالا نوبت به دفتر آمل رسید.

حسین هزارجریبی، یکی از مدیران ارشد منطقه‌ای اسنپ می‌گوید:« حدود ۲۰ روزی می‌شود که درگیری‌های شهرداری و آژانس‌داران در آمل با بازاریابان اسنپ بالا گرفته است.

وی گفت: علاوه بر انواع تبلیغات منفی و زد و خورد بازاریابان، یک مورد آدم‌ربایی هم در این شهر گزارش شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: یکی از نیروهای نفوذی سازمان‌های مخالف اسنپ با خودرویی بدون پلاک اقدام به آدم‌ربایی یکی از بازاریابان کرده که خوشبختانه موفق نشده و شکایتی علیه‌اش تنظیم کرده‌ایم.

همه این‌ها در حالی است که عزت‌الله یوسفیان‌مُلا، نماینده آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به فرمانداری این شهر خواستار همکاری شهردای آمل با دست‌اندرکاران سامانه اسنپ شده است.

با وجود اینکه که فعالیت اسنپ طبق مجوزی که از اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی دارد در سراسر کشور کاملا قانونی است و نیازی به هیچ مجوز دیگری ندارد.

همچنین نامه تاییدیه پلیس اماکن هم مبنی بر مجاز بودن فعالیت اسنپ در دفتر کار آن در شهر آمل و حومه‌‌اش نیز اخذ شده است.

حالا بازاریابان سامانه اسنپ همزمان با راه‌اندازی این سامانه در آمل به صورت نامحسوس به فعالیت خود ادامه می‌دهند و علیرغم تمامی کارشکنی‌های روزهای گذشته میزان استقبال راننده‌ها از ثبت‌نام در این سامانه کم نشده است.

سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ فعالیت قانونی خود را در آمل و شهرهای حومه محمودآباد، ایزدشهر و کیاکُلا آغاز کرده است.

 

استان مازندران تبلیغات شورای اسلامی شهرداری نماینده آمل و لاریجان در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر