کد خبر: 681990 A

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 43 فقره سرقت در سطح استان با شناسایی و دستگیری دو سارق حرفه ای منزل و کشف بیش از 200 میلیارد ریال اموال مسروقه از متهمان در سطح استان خبر داد .

به گزارش ایلنا،سردار "سید محمود میرفیضی" ، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان های مرکزی استان و سرقت گاو صندوق، اموال و اشیاء قیمتی شهروندان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات فنی و پلیسی، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی دریافتند، اغلب سرقت ها مشابه و توسط فرد یا افرادی که سارق حرفه ای و سابقه دار هستند،صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با دریافت اطلاعات از محل وقوع جرم سرانجام رد دو سارق حرفه ای منزل را که اهل و ساکن یکی از استان های کشور بوده اند، را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهمان از اقدام عملیاتی وضربتی پلیس دردستگیر دو متهم این پرونده با هماهنگی قضائی خبر داد و افزود : متهمان در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند .

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به بیش از 43 فقره سرقت در شهرستان های ساری، بابل و قائم هر اقرار کردند و در بازرسی از مخفیگاه آنان بیش از 200 میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.

سردار میرفیضی با بیان اینکه 6 متهم به همکاری و همدستی با متهمان به سرقت در مناطق مختلف کشور شناسایی و دستگیر شدند، افزود: کلیه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

استان مازندران استان های کشور جرم سرقت فرمانده انتظامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر