کد خبر: 680889 A

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق اموال داخل خودرو با 24 فقره سرقت در شهرستان محمودآباد، خبر داد

سردار"سید محمود میرفیضی" ، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و ویلاهای خالی از سکنه در شهرستان محمودآباد موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس آگاهی محمود آباد با تشکیل تیم های اطلاعاتی و پشتیبانی کارشناسان اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان، اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.

سردار میرفیضی، خاطر نشان کرد: پس از شناسایی سارقان، کارآگاهان با هماهنگی های قضائی، این افراد را که با تشکیل باندی 3 نفره اقدام به سرقت لوازم برقی از جمله کولر گازی از منازل و ویلاهای خالی از سکنه در آن شهرستان می کردند در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان، اظهار داشت: این افراد با اعتراف به 62 فقره سرقت منزل و ویلاهای خالی از سکنه در روستاها و مناطق تفریحی شهرستان محمودآباد، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران از مالکان منازل و ویلاهایی که معمولا برای مدتی طولانی اماکن آنها خالی از سکنه است، خواست: ضمن نصب حفاظ مقاوم بر روی دیوارها و پنجره‌ها آن را به قفل های مطمئن و شب بند مجهز کرده و حتی المقدور از همسایگان و اقوام مورد اطمینان برای مراقبت از منزلشان کمک بگیرند.

 

خودرو سرقت فرمانده انتظامی استان فرماندهی انتظامی ماموران پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر