کد خبر: 680235 A

استاندار مازندران مطرح کرد:

استاندار مازندران گفت: بنیاد شهید استان در هر محله ای یادمانی از شهدای آن محله را جانمایی کند تا یاد و خاطر شهدا برای همیشه برای مردم و نسل امروز زنده بماند.

به گزارش ایلنا،محمد اسلامی امروز یکشنبه در جلسه هیئت امنای حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در استان با اشاره به نیاز اعتباری مرکز فرهنگی دفاع مقدس برای تکمیل این پروژه خواستار تخصیص بودجه مناسب برای تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان شد و اظهار داشت: باید تخصیص مناسب و قابل توجهی برای تکمیل مرکز فرهنگی در بودجه 98 درنظرگرفته شود.

وی همچنین پیشنهاد کرد: بنیاد شهید استان در هر محله ای یادمانی از شهدای آن محله را جانمایی کند تا یاد و خاطر شهدا برای همیشه برای مردم و نسل امروز زنده بماند.

استاندار مازندران تامین سه هزار اصله نهال را برای غرس در مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان ضروری دانست.

وی افزود: تمامی دستگاه های مرتبط با پروژه فرهنگی دفاع مقدس در تکمیل این پروژه اقدامات لازم را انجام بدهند.

اسلامی با تاکید بر اینکه هنر، ماندگارترین اثر برای زنده نگه داشتن ایثار و شهادت است، ادامه داد: هنر ماندگارترین اثری است که می توان قطره کوچکی از ایثارگری های مردان و زنان را به تصویر کشید.

 استاندار مازندران بیان کرد: خلق یک اثر تصویری تا یک اثر نوشتاری در اذهان مردم، ماندگاری بیشتری دارد، ابتدا باید از جنگ گفت تا بتوانیم ایثارگری، شهادت، اسارت و یاد و خاطره شهدا را با زبان هنر نشان دهیم.

 

ایثار و شهادت بنیاد شهید جنگ دفاع مقدس یاد و خاطره شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر