کد خبر: 680085 A

فرمانده انتظامی شهرستان بابل خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری2 سارق اماکن خصوصی ، اموال داخل خودرو وسیم برق با 11 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید محسن جعفری در باره جزئیات این خبر، گفت : در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو، سیم برق و اماکن خصوصی در سطح شهرستان بابل، مووضع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، تصریح کرد:پس از اقدامات اطلاعاتی، تیمی متشکل از ماموران پلیس آگاهی ، کلانتری 11 و ماموران پاسگاه انتظامی زرگر محله سارقان را شناسایی کردند .

سرهنگ جعفری، خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 11 فقره سرقت، منزل، مفازه، اموال داخل خودرو، سیم و کابل برق در این شهرستان اعتراف کردند .

وی در ادامه، از کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از مخفیگاه این متهمان خبر داد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است .

فرمانده انتظامی بابل، در خاتمه با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی، هشدارهای انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می روند، از شهروندان خواست: درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و افرادی که بی جهت در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

 

برق خودرو سرقت فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی شهرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر