کد خبر: 678782 A

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت:شکست دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی آنان را عصبانی کرده است.

استاندار مازندران گفت: امروز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ، مشارکت مردم و حضور بموقع نیروی های امنیتی شاهد یک وضعیت متفاوتی در حوزه دیپلماسی ، بین المللی دفاعی و امنیتی در چهلمین سال پس از پیروزی انقلاب هستیم و اهداف دشمنان بویژه آمریکای جهان خوار خنثی شده و این ناکامی عصبانیت دشمنان را به همراه داشت.

محمد اسلامی صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مازندران اظهار داشت: پلیس در هر نوع رشته تخصصی که خدمت می کند جان برکف است و این بزرگترین ایثار و مهمترین نقشی است که پلیس دارد.

وی افزود:در وسط میدان بودن بدون باور عمیق دینی و ولایی و بدون عشق خدمت به ملت میسر نمی شود در چنین شرایطی باور و اعتقاد شما موجب شد تا مورد تفقد فرمانده کل قوا قرار گرفته و ایشان رضایت از عملکرد نیروی انتظامی را به دفعات اعلام کردند .

استاندار مازندران با بیان اینکه نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی حافظان امنیت ،استقلال و آزادی هستند گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همیشه و در همه حال حافظ جامعه ،دین ،مکتب و ارزش ها هستند بر خلاف کشورهای استکباری که باشعار تامین اجتماعی جو سازی می کنند و اینکه نیروهای نظامی آنها حافظان حکومت هستند اما در عمل اینطور نیست.

وی افزود: این امر تفاوت آشکار و اساسی بین ایران و حکومت هایی است که با غوغا سالاری در دنیا مدعی حقوق بشر هستند این درحالی است که بشر و حقوق بشری در آن حکومت ها جایگاهی نداشته و شعارشان برخلاف ماهیت و رفتارشان است.

اسلامی با بیان اینکه اقدام راهبردی استکبار و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ،عملیات روانی بر مردم است که باید هوشیار باشیم. تصریح کرد: اکنون مهمترین حربه ای که به عنوان یک اقدام اساسی در دستور کار دشمنان قرار گرفته است عملیات روانی و بزرگ نمایی نقاط ضعف و ایجاد فضای مسموم در فضای مجازی است و با استفاده از هرگونه تجهیزات برآنند تا به مردم القاء کنند که جمهوری اسلامی ناکارآمد است .

وی ادامه داد: امروز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ، مشارکت مردم و حضور بموقع نیروی های امنیتی شاهد یک وضعیت متفاوتی در حوزه دیپلماسی ، بین المللی دفاعی و امنیتی در چهلمین سال پس از پیروزی انقلاب هستیم و اهداف دشمنان بویژه آمریکای جهان خوار خنثی شده است  و این ناکامی عصبانیت دشمنان را به همراه داشت.

استاندار مارندران به سیل اخیر استان اشاره و بیان کرد: با پیش بینی های به موقع و وحدت و همدلی جهادی مسئولین و  و آماده باش دستگاه های امدادی و خدماتی ، تلفات انسانی نداشته ایم.

اسلامی فوت پنج نفر از هم استانی را ناشی از حوادث طبیعی اعلام کرد و افزود : بارندگی و توفان اخیر بی سابقه و نادر بوده است.

 

استکبار جمهوری اسلامی جهان عشق نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر