کد خبر: 678776 A

فرمانده انتظامی مازندران بیان کرد:

فرمانده انتظامی مازندران از کاهش جرائم خشن در 6 ماهه سالجاری در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری،سردار سید محمود میرفیضی صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مازندران قدرت پلیس را در پاسخگویی به مردم و ایجاد نظم و انضباط در جامعه دانست و اظهار داشت: ناجا مفتخر خدمتگزار و خادم بهترین مردم دنیاست.

وی افزود: تعامل با مردم، تصمیم گیری بموقع نماد اقتدار پلیس در جامعه محسوب می شود.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه اعتماد مردم به پلیس موجب مقبولیت پلیس شده و این امر نیز منجر به افزایش مردم با پلیس می شود گفت: پلیس همواره برای مردم و در خدمت مردم است.

وی با بیان اینکه مردم مهمترین مولفه قدرت جمهوری اسلامی هستند افزود: مشروعیت هر نظام به پشتیبانی مردمی است .

میرفیضی بصیرت و هوشیاری را رویکردهای مهم در حوزه پلیس بیان کرد و گفت: در شرایط فعلی که دشمن درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است اتحاد و همدلی میان مردم،نیروهای مسلح و دولت خدمتگذار بهترین روش برای خنثی کردن توطئه های دشمنان است.

وی تصریح کرد:جدایی مردم از حاکمیت و نظام در دستور کار دشمنان جمهوری اسلامی قرار گرفته است اما در تحقق این هدف موفق نبوده است.

میرفیضی با اعلام اینکه در 6 ماهه نخست سالجاری 339 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان صورت گرفته است،اضافه کرد: این میزان نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

وی با اشاره به افزایش فوتی تصادفات در سطح کشور میزان فوتی تصادفات 6 ماهه سالجاری در مازندران را با کاهش 12 درصدی اعلام کرد و گفت که مازندران سومین استان پردد کشور است.

فرمانده انتظامی مازندران گفت: استان در حوزه سرقت افزایش دارد اما در برخی موارد همچون سرقت و جرائم خشن نظیر سرقت از بانک و طلا فروشی ها کاهش داریم.

وی استقاده از دوربین همراه پلیس،پلیس هوشمند همراه و نصب پلاک خوان بر روی خودروهای راهنمایی و رانندگی را از برنامه های پایلوت نیروی انتظامی در مازندران برشمرد.

 

جامعه دولت راهنمایی و رانندگی محورهای مواصلاتی استان ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر