کد خبر: 668644 A

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد:

نماینده ولی فقیه در مازندران بر لزوم انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل امروز تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از ساری،آیت الله نورالله طبرسی صبح امروز در همایش شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استانداری مازندران برگزار شد به موقعیت پر قدرت انقلاب اسلامی در کشورهای اسلامی و کشورهای منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن در صدد ضربه زدن به انقلاب است ما بایستی در مقابل چنین نقشه شوم آماده باشیم و ابعاد انقلاب اسلامی را در جهان معرفی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ما باید میراث دار خون شهدا باشیم افزود:  این انقلاب ،انقلاب کم سابقه در صدر اسلام و زمان کنونی است بنابراین تبیین ارزشهای آن و انتقال به نسل بعد از انقلاب ضروری است.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طبق منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری باید پرشور و به صورت مردمی برگزار شود و با تمام امکانات برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمادگی داریم.

وی با اشاره به گزارشات مطروحه در این نشست افزود: این گزارشات بررسی شده و با تمام قدرت چهلمین سالگرد پیروزی را با هدف تبین دستاوردهای انقلاب و هراس دشمن برگزار می کنیم.

آیت الله طبرسی گفت: تلاشمان این است که واقعیت‌های دوران گذشته و حال را به جوانان منتقل کنیم تا از لغزش‌ها در امان باشند.

وی تبیین دستاورد‌های انقلاب، تبیین کارنامه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و شناسایی و پاسخ به شبهات در همه عرصه‌ها دنبال را هم برنامه هایی دانست که بایستی در این ایام محقق شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران ترویج و نشر ارزشهای انقلاب اسلامی را بین دانش آموزان مهم برشمرد و تصریح کرد: انجام کارهای فرهنگی و عمرانی و معرفی ریشه های انقلاب اسلامی و بازگویی آن برای مردم در دستور کار قرار گیرد.

آیت الله طبرسی با اشاره به مشکلات و مسائل اقتصادی در کشور گفت: در ایام دهه فجر باید دستاوردهای انقلاب اسلامی و کارنامه نظام اسلامی تشریح شود و وضعیت قبل و بعد مناطق مختلف مقایسه و بررسی شود.

 

انقلاب اسلامی جهان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشورهای منطقه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر