کد خبر: 665026 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران اعلام کرد:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از برخورد 2 دستگاه موتورسیکلت با 2 کشته و 2 مصدوم در محور نشتای شهرستان تنکابن خبر داد .

به گزارش ایلنا از ساری، سرهنگ "علیرضا باقری" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور "نشتاء به دینارسرا" در شهرستان تنکابن بلافاصله ماموران پلیس راه مستقر در این محور به محل حادثه اعزام شدند .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در مسیر مقابل هم به وقوع پیوست، دو سرنشین این موتورسیکلت ها به نام های " مهدی م" 17 ساله و" جمشید- ص" 27 ساله به علت شدت جراحت های وارده در دم جان باختند .

سرهنگ باقری، با اشاره به این که راکبان این موتورسیکلت ها نیز به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند، گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است،

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با بیان این که، تفاوت رانندگی شتابزده و رانندگی با سرعت مطمئن، فاصله بین مرگ و زندگی و نقص عضو و سلامتی است، گفت: منشاء بسیاری از تصادفات مرگبار، بی احتیاطی و عدم رعایت مقررات راهنمایی نظیر سرعت و سبقت غیر مجاز است .

وی در خاتمه از موتورسیکلت سوران ، خواست: ضمن استفاده از کلاه ایمنی و پرهیز از هرگونه حرکات مخاطره آمیز، هرگز فرصت کم را با سرعت زیاد جبران نکنند و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی آرامش خاطر را برای خود و خانواده خود رقم بزنند .

 

پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکز فوریت های پلیسی مرگ موتورسیکلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر