کد خبر: 661679 A

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 20 میلیارد ریالی انواع کود و سم احتکار شده و دستگیری فرد محتکر در شهرستان ساری خبر داد .

به گزارش ایلنا از ساری، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر، گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شناسایی محتکران کالا ماموران پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک محتکر انواع کود وسموم کشاورزی در شهرستان ساری شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان پس از هماهنگی های قضائی، با همکاری نمایندگان اداره صنعت،معدن و تجارت در بازرسی از محل مورد نظر انواع مختلف سموم و کود شمیایی با ارزش و کمیاب کشف کردند .

سرهنگ مفخمی ارزش کالاهای احتکار شده کشف شده را بالغ بر 20 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: محل احتکار کالا پلمب و فرد احتکار کننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به این که هدف احتکار ضربه به اقتصاد کشور، منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف کنندگان ارزاق و سایر نیازمندی های عمومی است،از مردم خواست: در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند

 

فرمانده انتظامی استان کشاورزی کود ماموران پلیس ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر