کد خبر: 654344 A

فرماندار شهرستان گلوگاه:

فرماندار شهرستان گلوگاه گفت:عدالت اطلاع رسانی و خبری رعایت شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از گلوگاه،  محمدرضا تباکی قلعه سری در مراسم تجلیل از خبرنگاران با تاکید بر رسالت خبرنگاران گفت: رسالت خبرنگاران بااهمیت ، خطیر و با ارزش است و با توجه به شرایط امروز مسئولیت و نقش خبرنگاران بسیار حساس و مهم است.

وی بر رعایت عدالت اطلاع رسانی و خبری تاکید کرد و افزود: دسترسی راحت همگان به اطلاعات، مسئولیت اصحاب رسانه را بیشتر کرد.

فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: خبرنگاران باید صادق، امانتدار و بی طرف باشند و همواره مصلحت و منفعت ملی را هدف قرار دهند؛ به دور از هر تفکر سیاسی بنویسند و نقد سازنده داشته باشند.

تباکی یاد آور شد: در این عصر ، دشمنان قسم خورده ی ما تلاش می کنند تا این نظام و مسئولین را ناکارآمد نشان دهند و به مردم بقبولانند که  این نظام کاری برای مردم کاری نکرد در چنین شرایطی نقش خبرنگار بسیار مهم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان گلوگاه اظهار کرد: همه دولت ها در نظام جمهوری اسلامی فعالیت هایی داشتند و خدماتی ارائه دادند که همه  از خدمات نظام است نه فقط خدمات دولت. مردم و دولت از هم جدا نیستند بلکه از یک نظام هستند و دولت نیز عنصر اصلی این نظام است.

تباکی گفت: عدالت خبری رعایت شود؛ خدمات دولت باید به نحو احسن به مردم اطلاع رسانی شود و خبرنگاران روحیه امید و نشاط در مردم را تقویت کنند.

 

اصحاب رسانه دولت فرماندار شهرستان نظام جمهوری اسلامی رعایت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر