کد خبر: 648907 A

صبح امروز برگزار شد؛

گردهمایی مسئولین امور اعضای خانه کارگر سراسر کشور به میزبانی مازندران برگزار گردید.

به گزارش ایلنا از بابلسر،گردهمایی  مسئولین امور اعضای خانه کارگر سراسر کشور به میزبانی مازندران و در محل مجتمع عظیمی شهرستان بابلسر با حضور عبداله رضییان،دبیر مجمع نمایندگان مجلس استان مازندران،ولی اله نانواکناری،نماینده مردم بابلسر و فریدونکار در مجلس شورای اسلامی،پرویز نصیری،مسئول  کل امور اعضا و آموزش خانه کارگر کشور،نصراله دریابیگی،دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران و مسئولین امور اعضا و آموزش خانه کارگر سراسر کشوربرگزار گردید.

پرویز نصیری با بیان اینکه این گردهمایی ها  هر سه ماه بصورت فصلی برگزار میگردد گفت: هدف از برگزاری این جلسات هم اندیشی،رفع نواقص و ارائه خدمات بهتر با کیفیت بیشتر به اعضای خانه کارگر است.

وی افزود: عمده مباحث مطرح شده با همکاران در خصوص عضو گیری،ارائه خدمات آموزشی و رفاهی و راهکارهای جدید برای تقویت این موارد می باشد.

نصیری درادامه با اشاره به اینکه هدف اصلی امور اعضا خدم ترسانی بیشتر و با کیفیت مطلوب برای اعضای خانه کارگر است، بیان کرد: یکی از اهداف مهم واحد امور اعضا برگزاری دوره آموزشی رایگان برای 250 هزار نفر از اعضای خانه کارگر در سراسر کشور است

وی در پایان گفت: از مهمترین اهداف امور اعضا،افزایش عضو گیری تا مرز 200 هزار نفر و تمدید عضویت 100 هزار نفر از اعضای خانه کارگر سراسر کشور  تا پایان سال جاری می باشد.

 

اعضای امور مسئولین گردهمایی بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر