کد خبر: 648370 A

با حضور معاون استاندار مازندران؛

نمایشگاه مهارت‌آموزی به همت اداره کل فنی و حرفه‌ای مازندران عصر سه شنبه،دوم مرداد با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، در محل پارک ملل افتتاح و تا پنجم مرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش ایلنا از ساری ،نمایشگاه مهارت‌آموزی به همت اداره کل فنی و حرفه‌ای مازندران  عصر سه شنبه،دوم مرداد  با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی،سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران،مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران و جمعی دیگر از مسئولین در محل پارک ملل افتتاح و تا پنجم مرداد ماه ادامه دارد.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه امروز دولت به مهارت آموزی در حین تحصیل توجه دارد، گفت: باید هماهنگی و همکاری با واحد های دانشگاهی ، آموزشگاه ها و هنرستان ها با مراکز کار آفرینی و واحدهای تولیدی و صنعتی بیشتر شود.

حسین زادگان کیفیت بخشی به آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی را مهم توصیف کرد و گفت: مربیان آموزش فنی و حرفه ای همواره باید آخرین یافته های علمی را داشته و به روز باشند.

در ادامه سید حسین درویشی،سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با بیان اینکه ۱۴ غرفه از مجموع ۷۶ غرفه مخصوص بخش های دولتی است،گفت: ۳۴ غرفه با ۳۰۶ مترمربع مربوط بخش های خصوصی است و سایر دستگاه های همیار آموزشی، انجمن خیریه و صنایع همکار آموزشی نیز سایر غرفه ها را در اختیار دارند.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با اشاره به اینکه این نمایشگاه در قالب ارائه بسته های مهارت، توانمندی ها و دستاوردهای مهارت به معرض نمایش گذاشته است،افزود:نمایشگاه شامل غرفه های رشته های فنی، خدماتی،فنی و فناوری اطلاعات از جمله رشته های عرضه های شده است و هدف آن معرفی رشته های مختلف برای توسعه مهارت آموزی است.  

لازم به ذکر است سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با ایجاد یک غرفه در تمام ساعات نمایشگاه به صورت حضوری جوابگوی سئوالات مراجعه کنندگان است.

 

 

 

فنی و حرفه ای معاون معاون سیاسی امنیتی استاندار ساری بوستان ولایت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر