کد خبر: 645956 A

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته جاری، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 27 تیرماه تا روز شنبه 30 تیرماه از محورهای کرج – چالوس، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اضافه کرد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 29 تیرماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 30 تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی افزود: در محور هراز تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 27 تیرماه و همچنین از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران،گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است .*

 

 

پلیس راه فرماندهی انتظامی ترافیک محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر