کد خبر: 645084 A

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد:

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از برخورد یک دستگاه خودرو با موتورسیکلت در شهرستان بهشهر و مرگ راکب موتورسیکلت خبر داد

به گزارش ایلنا از ساری، سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور سراسری شهرستان "بهشهر"، ماموران انتظامی کلانتری 13 رستمکلا و ماموران پلیس راه سریعاً به محل حلدثه عزیمت کردند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، تصادف فی مابین یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه موتور سیکلت به راکبی فردی به نام "سید جمال- ل" و ترک نشینی همسرش بوده که در این حادثه راکب و ترک نشین به شدت مصدوم شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، افزود: مصدومان حادثه با حضور عوامل اورژانس سریعاً به مرکز درمانی منتقل شدند که در ساعت 16 و30 دقیقه راکب موتورسیکلت بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه علت حاثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی بیشتر قرار دارد به راکبان موتورسیکلت و رانندگان وسایل نقلیه هشدار داد: ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در استفاده از موتورسیکلت از کلاه ایمنی استفاده کنند.

 

پلیس راه فرماندهی انتظامی مرگ موتورسیکلت بهشهر سانحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر