کد خبر: 642367 A

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قائم‌شهر خبر داد:

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان قائم‌شهر گفت: اتمام پروژه ورزشگاه شهید وطنی به حدود ۸ میلیارد تومان بودجه نیازمند است.

به گزارش ایلنا از قائم شهر، فرشید قدیمی،سرپرست ورزش و جوانان قائم‌شهر با اشاره به اینکه همگانی کردن ورزش یکی از اصلی ترین اهداف این مجموعه است،گفت: شهرستان قائم شهر دارای  بیش از 40 هیئت ورزشی است که همه ی آنها دارای عناوین کشوری هستند.

 قدیمی  با اشاره به اینکه  بازسازی پروژه ورزشگاه، کار بسیار سنگین و دشواری است اظهار داشت:  همه تلاشها بر اتمام پروژه تا قبل از بازی اول لیگ است، اما با توجه به اهمیت کیفیت در ساخت ورزشگاه، یک احتمال ضعیف هم وجود دارد که ما به بازی اول نرسیم که امیدواریم همه موارد برای اتمام آن محقق شود و اولین بازی تیم نساجی در زمین خودش انجام شود.

سرپرست اداره ورزش‌ و جوانان قائم‌شهر در ادامه  با بیان این مطلب که  تاکنون حدود ۷۰ درصد از ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر بازسازی شده است گفت: بازسازی ورزشگاه شهید وطنی از دوماه پیش که آغاز شد و تاکنون پیشرفت خوبی داشته‌است به طوریکه نماینده AFC در بازدید هفته گذشته، از پیشرفت کار بسیار راضی بود.

وی در پایان با اشاره به اینکه  کیفیت کار مهم ترین عامل در بازسازی استادیوم است،گفت: اتمام پروژه ورزشگاه شهید وطنی به حدود ۸ میلیارد تومان بودجه نیازمند است.

بازی بودجه زمین نساجی ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر