کد خبر: 638077 A

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد .

به گزارش ایلنا از ساری،سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: به‌منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته جاری در محورهای مواصلاتی استان، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه تا روز شنبه ۹ تیرماه از محورهای کرج – چالوس، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است و تردد موتورسیکلت‌های انتظامی وامدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت ترافیک در محور کندوان، گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۸ تیرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی افزود: در محور هراز تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۶ تیرماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه استان مازندران، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه استان با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

 

استان مازندران پلیس راه پلیس راه فرماندهی انتظامی محورهای مواصلاتی استان موتورسیکلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر