کد خبر: 626790 A

مدیرعامل آبفاشهری مازندران خبرداد:

مدیرعامل آبفا شهری مازندران گفت: بیش از 20هزار متر خط انتقال آب‌رسانی در شهرهای هچیرود، کلاردشت و مرزن آباد احداث می‌شود.

به گزارش ایلنا از ساری ،ذبیح الله ذاکری گفت: به منظور کاهش هدر رفت آب و افزایش توان تامین آب شرب مشترکین، در مجموع 20هزار  و 600 متر خط انتقال آبرسانی در شهرهای هچیرود، کلاردشت و مرزن آباد احداث می شود.

ذاکری، ضمن اعلام خبر بالا افزود: تا کنون 11هزار و 500 متر از خطوط انتقال آب در این شهرها اجرایی شد.

وی، با بیان اینکه در هچیرود به منظور افزایش توان تامین و جایگزینی چاه های قدیمی، یک حلقه چاه حفر و تجهیز می شود، تصریح کرد: فاز 1پکیج ارتقای کیفی آب با هدف افزایش کیفیت آب استحصالی از چاه عباسکلا و  رفع مشکل کمبود آب مشترکین این منطقه و امام رود اجرا وبه بهره برداری رسید،  همچنین جهت تکمیل و افزایش راندمان پکیج مذکور  اجرای سیستم هوادهی در دست اقدام می باشد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ضمن اشاره به احداث  مخزن 1500 متر مکعبی لاهو  با 20 درصد پیشرفت فیزیکی و 6000 متر شبکه توزیع با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در کلاردشت، اظهار داشت: در مرزن آباد نیز ساخت مخزن 1000 متر مکعبی با هدف ذخیره مطمئن برای تامین آب در مواقع پیک مصرف و اجرای زون بندی در مرحله تهیه اسناد مناقصه قرار دارد.

 ذاکری، با بیان اینکه در شهر چالوس نیز حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی 20 لیتر در ثانیه و 4000 متر اصلاح شبکه در دستور کار قرار دارد، گفت: مجوز لازم جهت حفر چاه کسب وپیمانکار حفار در محل استقرار یافته وقسمتی از گمانه اجرا شد  و تا کنون 2200 متر شبکه آبرسانی نیز  اصلاح شده است.

وی، بهسازی دهانه آبگیر و حصارکشی و محوطه سازی چشمه اسپی او و اجرای 500 متر شبکه توزیع در نوشهر، حفر و تجهیز یک حلقه چاه با  آبدهی 25 لیتر در ثانیه و احداث 1500 متر خط انتقال در کجور، یک باب ایستگاه پمپاژ و 1800 متر خط انتقال در پول را از جمله اقدمات انجام شده در سال گذشته عنوان کرد.

 

 

 

پول مناقصه مازندران ساری متر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر