کد خبر: 622339 A

استاندار مازندران تاکید کرد:

استاندار مازندران تاکید کرد: بازارچه های خود اشتغالی برای فعالان عرصه تولید در همه شهرهای مازندران برگزار شود.

به گزارش ایلنا از ساری،محمد اسلامی عصر امروز در نشست بانوان فعال اقتصادی و کارآفرین مازندران به نقش آفرینی زنان در حوزه کسب و کار اشاره کرد و تاکید کرد:بازارچه های خود اشتغالی برای فعالان عرصه تولید در همه شهرهای مازندران برگزار شود.

وی افزود:شهرداری ساری نیز در بوستان ولایت مکانی را برای نمایشگاه و عرضه فرش دستبافت کلاردشت تعبیه کند همچنین شهردار کلاردشت نیز مکانی برای این کار در این شهرستان در نظر بگیرد.

استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت های مازندران در حوزه گردشگری بر افزایش ظرفیت تورگردانی در مازندران تاکید کرد.

وی گفت:در جهت تسهیل ایجاد اشتغال از سوی بانوان مازندران 50 میلیون تومان تسهیلات بدون تشریفات به کارآفرینان استان پرداخت می شود.

اسلامی از پرداخت 30 میلیون تومان تسهیلات از سوی بانک های صادرات،تجارت و سپه به بانوان کارآفرین مازندران خبر داد و افزود: همچنین بانک کشاورزی 50 میلیون تومان تسهیلات برای طرح های صنایع دستی و کشاورزی اعطا می کند.

وی افزود: در روستاهای استان، بانوان روستایی بیشتر از آقایان در صحنه فعالیت‌های اجتماعی حضوری فعالانه داشته و اکنون نیز تمایل برای ایجاد اشتغال از سوی بانوان نیز رو به

افزایش است.

استاندار مازندران از حمایت کارگاه‌های روستایی بانوان مازندران خبر داد و گفت: بیمه روستاییان و عشایر مشمول بانوان کارآفرین در روستاهای استان خواهد شد.

وی بر توسعه حمل و نقل در بخش گردشگری تاکید کرد و ادامه داد: بانک‌ها در جهت اشتغال در بخش گردشگری و رونق بوم گردی در مازندران فعالتر شوند.

اسلامی افزود: زمینه کارآفرینی و فعالیت اقتصادی برای بانوان به خوبی فراهم شود و اینکه نباید فعالیت بانوان در مسائل اجتماعی و اقتصادی سبب سست شدن بنیان خانواده شود.

استاندار مازندران گفت: دلار هفت هزار تومانی وجود خارجی ندارد و عرضه و فروش این نرخ دلار حکم قاچاق را دارد.و همه باید هماهنگ باشیم تا دولت سیاست خود را کامل مستقر کند.

 

 

حمل و نقل دولت کشاورزی سیاست نرخ دلار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر