کد خبر: 618246 A

دادستان مرکز استان مازندران به همراه اعضای شورای حفظ حقوق بیت المال استان از قابلیت ها و توانمندی های بندرامیرآباد بازدید کردند.

به گزارش ایلنا از ساری ، به نقل از واحد اطلاعات واخبار روابط عمومی ؛ در آغاز این بازدید  رضوانی مدیر بنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد ضمن خیر مقدم به دبیرواعضای شورای حفظ حقوق بیت المال ، به تشریح ظرفیت ها و دستاوردهای بندرامیرآباد پرداخت.

دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال استان نیز دراین بازدید با بیان اینکه یکی از وظایف  اصلی قوه قضائیه احیای حقوق عمومی در حوزه های مختلف است گفت احیا و حفظ محیط زیست ، منابع طبیعی ، منابع آبزیان دریای مازندران و همچنین احیای و حفظ رودخانه های متصل به این دریا ،  از موارد اصلی حقوق عمومی مردم مازندران می باشد.

حسینی عالمی  با برشمردن مشکلات موجود در مازندران ، رعایت نکردن محیط زیست و تعرض به منابع طبیعی  را از اصلی ترین مشکلات در این استان نام برد.

دادستان مرکز استان با اشاره به اینکه ۶۷ درصد صادرات بنادر شمالی کشور در بندرامیرآباد انجام می شود ، این بندر را از افتخارات نظام جمهوری اسلامی برشمرد که دستاوردها و فعالیت های اقتصادی برای رشد و شکوفایی استان بسیار اهمیت دارد.

 

استان مازندران اعضای شورای حقوق دادستان منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر