کد خبر: 607901 A

مدیرکل دفتر امور شهری و شهرداری‌های استانداری مازندران اعلام کرد :

مدیرکل دفتر امور شهری و شهرداری‌های استانداری مازندران گفت: ۶۵ هزار و ۳۲۰ تخته چادر در پارک‌ها، حاشیه بلوارها و خیابان‌های مازندران از بیست و هفتم اسفند ۹۶ تا یازدهم فروردین ۹۷ برپا شده است.

به گزارش ایلنا از ساری،سید محمد محمدی تاکامی در ستاد خدمات سفر مازندران میزان مصرف بنزین معمولی و سودر در بازه زمانی بیست و هفتم اسفند ۹۶ تا یازدهم فروردین ۹۷ را ۹۱ هزار و ۲۹۰ لیتر اعلام کرد و گفت: در این مدت ۱۲ هزار و ۲۸۷ لیتر نفت گاز و ۹ هزار و ۴۷۵ مترمکعب CNG مصرف شده است.

وی تعداد خودروهای وارد شده به پارک‌های جنگلی را ۲۴۲ هزار و ۹۷۸ دستگاه اعلام کرد و افزود: در این مدت ۶۵ هزار و ۳۲۰ تخته چادر در پارک‌ها، حاشیه بلوارها و خیابان‌های مازندران برپا شده است.

محمدی تاکامی با اشاره به یک‌هزار و ۲۲۱ مورد رفع عیب اعلامی شبکه آب، از رفع سه هزار و ۴۰ مورد عیب اعلامی شبکه برق، رفع ۱۳ عیب اعلامی شبکه گاز و رفع ۷۳۵ مورد عیب اعلامی شبکه مخابرات خبر داد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شهرداری‌های استانداری مازندران تعداد بروشورهای توزیع شده بین مسافران را ۲۸۸ هزار و ۳۹ نسخه اعلام کرد و گفت: بازرسان شهرداری‌ها ۱۷ هزار و ۵۷۸ مورد بازدید از سطح شهرهای استان انجام داده‌اند.

محمدی تاکامی تعداد بازدید از مراکز اقامتی موقت شهرداری‌ها را ۹ هزار و ۳۷۰ مورد اعلام کرد.

 

شهرداری مخابرات نفت بنزین معمولی محمد محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر