کد خبر: 606737 A

دبیر کمیته امنیت و انتظامی ستاد اجرایی مازندران:

دبیر کمیته امنیت و انتظامی ستاد اجرایی مازندران گفت:بیش از 11هزار نیروی پلیس تامین امنیت نوروزی مردم را عهده دار هستند.

سرهنگ سیدتقی میرحسینی در گفتگو با ایلنا در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، اظهار داشت: بیش از 11هزار و 359 نفر نیروی ناجا بطور شبانه روزی به مسافران نوروزی خدمات ارائه می کند.

وی افزود: 22قرارگاه اصلی در شهرستان ها و 56قرارگاه فرعی در استان و همچنین یکهزارو229 اکیپ گشت خودرویی ،موتوری و پیاده در سطح استان جهت حفظ امنیت تلاش می کنند.

دبیر کمیته امنیت و انتظامی ستاد اجرایی مازندران اعلام کرد:یک هزار و 930 نگهبان محله و 740 پلیس افتخاری در این ایام در تامین و حفظ امنیت مردم و مسافران نوروزی خدمات ارائه می کنند.

وی ادامه داد: توصیه می شود رانندگان در محل های مشخص اسکان پیدا کنند و از برپایی چادر به صورت انفرادی و اماکن خلوت خودداری کنند.

میرحسینی ، گفت:مردم و مسافران  از به همراه داشتن وسایل و اشیا گران بها در خودرو خودداری کنند و همچنین از رها کردن کودکان دراماکن عمومی خودداری کنند.

وی ایجاد نظم و ارامش برای مسافران ومردم را از وظایف مهم ناجا برشمرد و گفت: نیروی انتظامی به طور شبانه روزی  برای برقراری نظم و امنیت  مسافران و گردشگران نوروزی تلاش می کند.

میرحسینی با اعلام اینکه از ابتدای طرح نوروزی تا پایان روز گذشته 356 طرح ترافیک روان سازی در استان اجرا شده است، ادامه داد: در همین زمان 371 مورد همکاری در حفظ و امنیت و ایمنی سواحل در مازندران اجرا شد.

وی افزود: از 27 اسفند تا پایان روز چهارم فروردین سه هزار و 8 گشت و کنترل نظارت در استان اجرا شده است.

 

تامین امنیت طرح نوروزی مسافران و گردشگران نوروزی نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر