کد خبر: 600127 A

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران:

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت:تحقق حقوق شهروندی سرلوحه عمل دولت در عرصه داخلی است.

به گزارش ایلنا از ساری،سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه بازرسان دستگاه های اجرایی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی، حقوق شهروندی، عفاف و حجاب و تکریم ارباب رجوع، با بیان اینکه منشور حقوق شهروندی در دولت تدبیر و امید تدوین شده، اظهار کرد: این منشور برنامه و خط مشی دولت برای رعایت و پیشبرد حقوق اساسی ملت ایران است.

حسین زادگان با اشاره به این که هدف این منشور ارتقاء حقوق شهروندی است، تاکید کرد: برای دستیابی به این هدف همکاری سایر قوا، نهاد ها و مشارکت مردم، تشکل ها و اتحادیه های صنفی، سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی ضروری است.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی، اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه دولت بر مدار استیفای حقوق ملت در قانون اساسی حرکت می کند، گفت: تحقق حقوق شهروندی سرلوحه عمل دولت در عرصه داخلی است.

حسین زادگان نقش سازمان های مردم نهاد در حفظ و توسعه حقوق شهروندی را مهم دانست و افزود: در دولت تدبیر و امید فعالیت سازمان های مردم نهاد در سطح استان چشمگیر بوده است.

وی ادامه داد: در سال های اخیر ارتباط مدیران با مردم بسیار خوب بوده و آگاه سازی مراجعان نسبت به حقوق و تکالیف متقابل آنها و سازمان ها صورت گرفته است.

وی با اشاره به مقوله عفاف و حجاب و اجرای حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی، گفت :در ایام نوروز بازرسان با سرکشی به دستگاه های اجرایی تمهیدات لازم را انجام دهند.

 

بخش خصوصی حقوق دولت ملت عفاف و حجاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر