کد خبر: 596751 A

نماینده مردم قائم‌‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم قائم‌‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان از ارائه آمار و ارقام صداقت داشته باشند.

به گزارش ایلنا از ساری،عبدالله رضیان در جلسه شورای اداری استان مازندران با بیان اینکه گله‌مندی از عملکرد مسئولان در بین مردم وجود دارد، اظهار داشت: باید تلاش کنیم که زمینه رفع مشکلات مردم فراهم شود.

وی با بیان اینکه برای برون‌رفت مشکلات باید روحیه جهادی در استان تقویت شود، افزود: باید روحیه مردم‌مداری و ترس از خدا در ما تقویت شود و عملگرایی و کارگشایی را ارتقاء داده ودر جهت توسعه استان گام های موثری برداریم.

نماینده مردم قائم‌‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از آمارها و ارقامی که از سوی مسئولان منتشر شده است، گفت:برخی آمار ها نادرست بوده و شفاف نیست در ارائه آمار و ارقام باید صداقت داشته باشیم و از شعار پرهیز کنیم.

وی از پسماند به عنوان مهم ترین چالش استان مازندران و استان های شمالی یاد کرد و افزود: یکهزار میلیارد تومان در جهت ساماندهی پسماند اختصاص یافت که باید در اولویت برنامه های استان قرار گیرد.

رضیان به مشکلات سواحل در استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر سواحل ما دولتی است،و مسافران نمی توانند از این ظرفیت به خوبی بهره گیری کنند در نتیجه گلایه مسافران را به همراه دارد.

وی از استاندار مازندران خواهان ساماندهی دریا بصورت جدی شد و ادامه داد: این آمادگی در مجلس وجود دارد تا سازمان عمران دریا احیا شود چنانچه این قانون قابلیت اجرایی داشته باشد نیاز به توجه و همت استاندار مازندران دارد در صورت توجه به این موضوع اتفاقات خوبی در استان شکل می گیرد.

رضیان راههای استان را از دیگر دغدغه ها عنوان کرد که نیاز به توجه جدی دارد و در ادامه افزود:  گره ترافیکی در سوادکوه باید رفع شود، کیاسر به دامغان و گلوگاه به دامغان باید مورد توجه قرار گیرد .

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حوزه راه روستایی آسیب‌های جدی وجود دارد، البته درحوزه راه‌های بین شهری در استان مازندران به شدت دچار مشکل هستیم.

رضیان به وضعیت نامناسب برخی از بیمارستان های مازندران اشاره کرد و گفت: بیمارستان رازی و بهشهر و نکا از نرم مناسبی برخودار نیست.

وی با اعلام اینکه مشکل آب در استان جدی است، گفت: از ظرفیت آب‌های سطحی استان مازندران به خوبی استفاده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه از ظرفیت گردشگری استان مازندران به خوبی استفاده نشده است، گفت: اقتصاد گردشگری می‌تواند در توسعه استان ظرفیت مناسبی ایجاد کند.

رضیان به اغتشاش اخیر خیابان پاسداران تهران اشاره کرد و گفت: نظام هیچ چالشی با دراویش نداشت و دراویش اغتشاش‌گر رفتار ناپسندی نشان از خود دادند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی ایران در برخورد با این قضیه نشان داد که سرامد نیروی نظامی دنیاست.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: از خودمان و فرزندان خودمان می‌گذریم ولی حق رفتاری که برخی از این افراد بدتر از داعشی ها انجام دادند ،نمیگذریم.

 

آمار و ارقام ایران شورای اداری مجلس شورای اسلامی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر