کد خبر: 584546 A

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت:تاکنون ۲۳۶ تن برنج پر محصول از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

 مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور ، با بیان اینکه خرید برنج‌ های ندا، نعمت و شیرودی در دو مرکز خرید مازندران در شهرستان‌ های نکا و بابل از ۱۳ دی آغاز شد، گفت: تاکنون ۱۱ تن برنج ندا و نعمت و ۲۲۵ تن برنج شیرودی و در مجموع ۲۳۶ تن برنج به صورت توافقی از کشاورزان مازندران خریداری شد.

سید محمد جعفری افزود: با معرفی نامه سازمان جهاد کشاورزی، برنج ندا و نعمت به مبلغ ۴۸۵۰ تومان و برنج شیرودی به مبلغ ۵۴۵۰ تومان با ۸ درصد شکستگی خریداری می‌شود.

مدیر عامل شرکت و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: با تمهیدات به عمل آمده و هماهنگی‌های صورت گرفته از طرف این شرکت، دو مرکز خرید توافقی برنج صدری هاشمی در استان گیلان و در شهرستان‌های رشت و رودسر داِیر شد.

جعفری افزود: خرید برنج صدری هاشمی با هشت درصد شکستگی و با قیمت ۹۱ هزار ریال و تنها با معرفی نامه جهاد کشاورزی استان گیلان به صورت خرید توافقی انجام می‌پذیرد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان اینکه هیچ برنجی در گیلان خریداری نشده است، گفت: مراکز خرید برنج شرکت غله در استان گیلان و مازندران تا ۱۵ بهمن امسال آماده دریافت برنج از کشاورزان است.

 

استان گیلان برنج جهاد کشاورزی مدیر عامل شرکت کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر