کد خبر: 568089 A

با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور؛

مراسم سومین روز شهادت سردار ییلاقی با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور در بهشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر، جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور در مراسم سومین روز شهادت سردار حاج علی ییلاقی در بهشهر گفت: جبهه شوم آمریکا، صهیونیست و آل سعود با تمام توان تلاش کردند تا شکافی در جبهه مقاومت ایجاد کنند اما با روحیه شهادت طلبی ورهبری حکیمانه مقام معظم رهبری متحمّل شکست شدند و جبهه مقاومت و اسلام به پیروزی رسید.

سردار اسکندر مومنی گفت: استکبار در عرصه های مختلف سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی و.. به دنبال ضربه زدن به اسلام بود و فریادهای امروز آل سعود و آمریکا ناشی از شکست سخت آنها است و ایران به برکت رزمندگان و ایثارگران سربلندتر از هر زمان دیگر است و با اقتدار و عزّت به راهش ادامه می دهد.

وی به بیان ویژگی هایی از شهید ییلاقی پرداخت و ادامه داد: زندگی شهید ییلاقی سراسر مبارزه، جهاد و استقامت بود و این انسان شریف با روحیه صبر و استقامت توانست این زندگی را دامه داد.

این همرزم شهید از شجاعت و دلیری شهید ییلاقی در جبهه های جنگ اشاره کرد و گفت: اگر امروز جبهه مقاومت و اسلام پیروز است به برکت خون شهدای ماست .

سردار مومنی افزود: شهید ییلاقی در کمترین زمان با روحیه قوی، ایمان و پشتکار به فرماندهی لشکر 25 کربلا رسید و در این مدتِ فرماندهی در قلب رزمندگان جای گرفت.

وی خاطرنشان کرد: این شهید بیش از 34 سال، جانبازی بیش از 70 درصد را تحمل کرد و ایمان و اراده قوی اش اجازه نداد وی تسلیم شود.

جانشین فرمانده ناجا گفت: این شخصیّت در اوج رشادت،شهامت و شجاعت شخصیتی بسیار متین، آرام و مصمم داشت و خودش را در معرض تهدید قرار می داد تا آسیبی به زیردستانش نرسد.

مومنی اضافه کرد: شهید ییلاقی در شرایط سخت جسمانی در وفاداری به ولایت، دفاع از اسلام و انقلاب، حضور در مراسمات، انجام واجبات و مستحبات متعهد و تواضع و فروتنی اش زبانزد همگان بود.

 

ایران فرمانده نیروی انتظامی قلب بهشهر سردار اسکندر مومنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر