کد خبر: 562067 A

از سوی پلیس راه استان مازندران اعلام شد؛

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد .

به گزارش  ایلنا از ساری ، سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد .

وی افزود: به همین منظور تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک از ساعت12 ظهر امروز چهارشنبه اول آذرماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه چهارم آبان ماه از محورهای "کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه" ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 24 روز جمعه سوم آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی، خاطر نشان کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز چهارشنبه اول آذرماه و همچنین از ساعت 8 تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار داشت : تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.#

 

پلیس راه استان پلیس راه فرماندهی انتظامی ترافیک محورهای مواصلاتی وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر