کد خبر: 556055 A

دبیر اجرایی خانه کارگر کشور:

دبیر اجرایی خانه کارگر کشور گفت:مرحوم فرامرز درخشنده در طول سالهایی که با بیماری دست و پنجه نرم می کرد،رسالتش را همچنان دنبال کرد و مدافع کارگران،کار مطبوعاتی و رسانه ای بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،دبیر اجرایی خانه کارگر کشور در مراسم  یادبود فرامرز درخشنده ، پیشکسوت و مرد اخلاق رسانه های مازندران در مسجد حجتیه(صبوری)قائمشهر با حضور جمعی از کارگران ، اصحاب رسانه ،مدیران استانی و شهرستانی  و همکاران خبرگزاری ایلنا و روزنامه سراسر کشور برگزار شد؛ با اشاره به آیه 23سوره احزاب اظهار کرد: خدا در این آیه از مومنان و بزرگ مردانی یاد کرد که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند و شهدا را مصداق این آیه برشمرد.

علیرضا محجوب با بیان اینکه امام راحل در پیامهایی که برای شهدا می نوشتند از این آیه استفاده می کردند؛گفت:من نیز با این آیه و از زبان قرآن و امام راحل درگذشت مرد بزرگ اخلاق زنده یاد فرامرز درخشنده را تسلیت می گویم.

وی افزود:این مرد بزرگ با رفتار و کردارش درس اخلاق و مهرورزی به همگان یاد می داد؛در طول سالهایی که با بیماری دست و پنجه نرم می کرد،رسالتش را همچنان دنبال کرد و مدافع کارگران،کار مطبوعاتی و رسانه ای بود.

دبیر اجرایی خانه کارگر کشور بیان کرد:درخشنده با تحمل درد و فشار ناشی از بیماری سختی ها را تحمل می کرد و همچنان به دیگران روحیه و انرژی می داد.

محجوب گفت: خدا در برابر صداقت،توانایی،تلاش و سختکوشی  و صبر پاداش الهی را به این مرد بزرگ عطا کند.

 

 

اصحاب رسانه امام راحل انرژی رسانه مسجد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر