کد خبر: 528263 A

سخنگوی مرکز حوادث وفوریتهای پزشکی مازندران خبر داد:

سخنگوی مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران از 29 مصدوم در پنج تصادف جاده ای در 24 ساعت گذشته مازندران خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری ،زکریا اشکپور سخنگوی مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی استان مازندران  اظهار داشت: از روز جمعه 3 شهریور در 5 حادثه ویژه تصادف در قسمتهای مختلف استان مازندران 29 مصدوم برجای ماندکه توسط تیمهای اورژانس مازندران به بیمارستانها منتقل شدند.

وی افزود:در حادثه اول که در ساعت 11:34 جمعه 3 شهریور در محمودآباد کوچه شالیزار بین خودروهای 405 و mvm رخ داد 5مصدوم برجای ماند که به بیمارستان شهدای محمودآباد منتقل شدند.

وی افزود: حادثه دوم در ساعت 16:47 در مرزن آباد جاده کجور بین سمند و پژو بود،7 مصدوم برجای گذاشت که توسط تیمهای اورژانس مرزن آباد و مجلار و هلال احمر کجور به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شدند

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت:حادثه سوم در ساعت 17:36 در منطقه گلوگاه در ابتدای جاده جنگلی توسکا چشمه در اثر واژگونی خودروی پژو آردی روی داد که 6 مصدوم برجای گذاشت که این مصدومین  توسط آمبولانسهای اورژانس به بیمارستان ثامن الائمه گلوگاه منتقل شدند.

وی ادامه داد:حادثه چهارم که در ساعت 20:44 در مسیر جویبار بهنمیر عبور دونچال در اثربرخورد خودروی پراید و 206 رخ داد 5 مصدوم برجای ماند که همه مصدومین به بیمارستان شهید عزیزی جویبار منتقل شدند.

اشکپور افزود: در حادثه پنجم در ساعت 22:27 در مسیر آمل بابل در اثر واژگونی پراید رخ داد 5 مصدوم برجای ماند که توسط امبولانسهای اورژانس به بیمارستان 17 شهریور منتقل شدند.

وی همچنین گفت: در ساعت 12:23 روز گذشته جمعه 3 شهریور کودک 8 ساله ای که در اثر تصادف ضربه به سر شده بود و هر لحظه دچار افت سطح هوشیاری می شد توسط بالگرد اورژانس مازندران از درمانگاه بایجان در جاده هراز به آمل و بیمارستان 17 شهریوراین شهرستان منتقل شد.

 

استان مازندران پژو تصادف جاده واژگونی خودروی پژو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر