کد خبر: 482957 A

با شعار «دوباره روحانی»؛

جمعی از فعالان رسانه ای حامی دولت تدبیر وامید در مازندران، با شعار «دوباره روحانی»، با انتشار بیانیه ای اعلام موجودیت کردند.

به گزارش ایلنا،حامیان رسانه ای دولت تدبیر و امید در مازندران، در بخشی از بیانیه خود آورده اند:

«این جریان خودجوش رسانه ای در کنار سایر فعالان عرصه انتخابات،  همپا  وهمسو با ستادهای روحانی خواهی در سراسر استان مازندران، در مسیر ترویج و اطلاع رسانی گفتمان اعتدال و دولت تدبیر و امید با شور و نشاط خاصی تلاش خواهد کرد»

متن کامل بیانیه به این شرح است:

«انتخابات به عنوان مظهر تبلور اراده ملت مستلزم مشارکت حداکثری و زمینه سازی برای برگزاری رقابتی شکوهمند وحماسی است.

برای برگزاری با شکوه چنین حماسه ای، بی شک نقش رسانه های گروهی و فعالان مطبوعاتی بیش از دیگران و به عبارتی نقش جریان سازی فعالیت های سیاسی با کنشگران رسانه ای است.

براین اساس جمعی از فعالان رسانه ای استان مازندران با درک عمیق از شرایط کشور معتقدند که تداوم گفتمان اعتدال، مطالبه حداکثری جامعه است و بر انتخاب دوباره دکتر روحانی  تاکید دارند.

به این ترتیب جمعی از فعالان رسانه ای  حامی دولت تدبیر و امید در مازندران، در همراهی با خیل عظیم روحانی خواهان که به پیشرفت ایران اسلامی می اندیشند، به صورت خودجوش و داوطلبانه به دنبال ترویج گفتمان اعتدالی هستند.

جمع طرفداران و هواداران رسانه ای دولت تدبیر و امید در مازندران، ضمن دعوت همه اقشار، گروه ها و طبقات مختلف جامعه به مشارکت حداکثری در انتخابات 29 اردی بهشت ریاست جمهوری، خود را مکلف به همراهی و حمایت از همه ستادهای حامی دکتر روحانی در استان مازندران می داند و در نظر دارد علاوه بر تولید محتوا و ایجاد موج رسانه ای، از ابزارهای رسانه ای برای پوشش، جریان سازی و انعکاس اخبار ستادهای دکتر روحانی  هم اقدام کند.

این جریان خودجوش رسانه ای در کنار سایر فعالان عرصه انتخابات،  همراه و هم افزا با ستادهای روحانی خواهی در سراسر استان مازندران، در مسیر ترویج و اطلاع رسانی گفتمان اعتدال و دولت تدبیر و امید با شور و نشاط خاصی تلاش خواهد کرد

حامیان رسانه ای دولت تدبیر و امید در مازندران که درچهارسال گذشته  نیز به نمایندگی از مردم حامی و همراه دولت تدبیر و امید بوده اند، با شعار «دوباره روحانی» به صف پر شمار روحانی خواهان آمده اند وبا برگزاری مجموعه ای از برنامه های رسانه ای درقالب نشست و گفتگو با صاحب نظران و انعکاس اخبار ستادهای روحانی در استان مازندران می خواهد همپای ملت نقش آفرینی کند.»

 

انتخابات جامعه دولت رسانه شور و نشاط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر