کد خبر: 453281 A

روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تشریح نمود :

مشاور مدیرکل و سرپرست روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران برنامه های فرهنگی اجرایی این اداره کل را در ایام دهه مبارک فجر تشریح نمود.

به گزارش ایلنا، هوشنگ نصیری پرکوهی ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی عنوان نمود : به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، این اداره کل برنامه هایی را به منظور تجدید میثاق و بیعت مجدد با آرمانهای انقلاب اسلامی در دستور کار خود دارد.

وی در ادامه به برنامه های اجرایی این اداره کل در گرامی داشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اشاره و اظهار داشت : فضا سازی مناسب و آذین بندی محیط اداری ، انتشار گوشه ای از عملکرد این اداره کل در نشریات استانی و کشوری ، برگزاری مسابقه فرهنگی دربین کارکنان و خانواده های آنان ، حضور مسولین در برنامه های مختلف تلویزیونی و رادیویی ، برگزاری جشن دهه فجر و حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن از جمله برنامه های این اداره کل در این ایام فرخنده می باشد.

سرپرست روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در ادامه دیدار با جانبازان سرفراز و برگزاری مسابقه ورزشی (ویژه کارکنان) ، توزیع کلاه ایمنی در روستاهای استان و همچنین مراسم کودک و ایمنی در مدارس استان را نیز از دیگر برنامه های فرهنگی در این ایام برشمرد.

نصیری پرکوهی خاطر نشان ساخت : علاوه بر برنامه های فرهنگی یاد شده ، این اداره کل همچون سنوات گذشته افتتاح ده ها پروژه عمرانی در سطح محورهای مواصلاتی استان در دستور کار خود دارد.

 

استان مازندران برنامه های فرهنگی دهه فجر راهداری و حمل و نقل جاده روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر