کد خبر: 449848 A

فرمانده انتظامی استان از کشف زمین خواری 27 میلیارد و 316 میلیون ریالی و رفع تصرف 9 هزار مترمربع از اراضی ملی در شهرستان "کلاردشت" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار"سید محمود میرفیضی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، افزود: در راستای برخورد و مقابله با زمین خواران وتصرف 9 هزار و 972 مترمربع از اراضی ملی وجنگلی توسط دو نفر از سودجویان در منطقه جنگلی "گرک" شهرستان کلاردشت، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران،افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی ماموران جهت بررسی موضوع و آزادسازی زمین های تصرف شده از ید زمین خواران به منطقه اعزام شدند . 

سردار میرفیضی،خاطر نشان کرد : با انجام اقدامات پلیسی ، و همکاری ماموران اداره منابع طبیعی اراضی تصرف شده از چنگ زمین خواران خلع ید و به منابع ملی بازگردانده شد.

سردار میرفیضی ارزش ریالی اراضی آزاد شده از چنگ این دو زمین خوار را جمعا بالغ بر 27 میلیارد و 316 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به این که تجاوز به منابع طبیعی ، تجاوز به سرمایه های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است ، گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این مشکل ، همکاری همه مردم و دستگاه های نظارتی الزامی است .

 

حقوق زمین فرمانده انتظامی استان منابع طبیعی خلع ید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر